Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00044 005728 20005837 na godz. na dobę w sumie
Cztery Kąty - e-wydanie - 3/2020
Cztery Kąty - e-wydanie - 3/2020
Numer: 3/2020 Archiwum publikacji: numery archiwalne
Wydawca: PressLand Język publikacji: polski
ISSN: 0867-7298 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: e-prasa >> budownictwo, aranżacja wnętrz
Porównaj ceny (wydanie papierowe, wydanie cyfrowe).

„Cztery Kąty' to kultowy już magazyn wnętrzarski, wydawany od 28 lat – pierwszy numer ukazał się w 1991 roku. Po kilku miesiącach nieobecności, w odświeżonej formie, magazyn wraca obecnie na rynek – pierwszy numer,  wydany przez PRESSLAND SA, ukaże się w czerwcu. W 2019 roku cena „Czterech Kątów' wynosić będzie 6,99 zł. Planowany nakład to 60 tys. egzemplarzy. Niewątpliwą atrakcją nowych „Czterech Kątów” jest współpraca z architektem Krzysztofem Miruciem, (dyrektorem artystycznym pisma), znanym z TVN i kanału  HGTV gdzie prowadzi program „Zgłoś remont”.      

„Cztery Kąty' to magazyn dla wszystkich, którzy kupują właśnie mieszkanie albo planują jego remont czy modernizację, a także dla tych, którzy lubią znać aktualne trendy i bawić się zmianami wystroju swoich wnętrz. 

W odświeżonych „Czterech Kątach” czytelnicy znajdą inspirujące prezentacje mieszkań z całej Polski, o różnych metrażach i stylach wykończenia, wzbogacone o butiki, prezentujące meble i dekoracyjne dodatki. W bogato ilustrowanym magazynie czytelnicy będą mogli obejrzeć najnowsze rozwiązania producentów materiałów wykończeniowych, poznać aktualne trendy wnętrzarskie, skorzystać ze wskazówek architektów wnętrz i stylistów. 


Darmowy fragment publikacji:

Gdzie kupić całą publikację:

Cztery Kąty - e-wydanie
Numer:
3/2020

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również: